Klasa 3B: Piesza wycieczka klasowa
Dzisiaj klasa 3b brała udział w warsztatach przyrodniczych w Siedlisku ,,Święty spokój” u Państwa Smereków w Krzeszowicach. Jesienna pogoda nam dopisała, więc mogliśmy miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Była poranna gimnastyka pod kierunkiem instruktorki, później organizatorzy zaproponowali tworzenie prac plastycznych z darów jesieni, oraz zakładanie hodowli roślin. Była też wesoła zabawa, a kiedy już opadliśmy z … Czytaj dalej