Zaproszenie na koncert charytatywny „Zielono mi”

🎶 Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny „Zielono mi💚” organizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu SP1 w Krzeszowicach na rzecz Oli i Mateusza.

📅 Kiedy: 5 marca

🕓 Godzina: 17:00

📍 Gdzie: Hol Główny Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach

Przyłącz się do nas, aby wspólnie stworzyć chwile radości i wsparcia 🌟🤝

Co Cię czeka:

🎵 Magiczny koncert pełen emocji w wykonaniu uczniów i przyjaciół naszej szkołý

🤝 Możliwość wsparcia Oli i Mateusza

Przyjdź, posłuchaj pięknej muzyki, poczuj magię chwili i wspólnie dajmy szansę na lepsze jutro dla tych niezwykłych dzieci. 🌟🎵

Wstęp wolny.

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka datków na leczenie Oli i Mateusza.

Ola Dzwonek pochodzi z Krzeszowic.Dziewczynka od urodzenia zmaga się z obustronną wadą wrodzoną uszu. Zbiera na bardzo kosztowną operację w Stanach Zjednoczonych.

siepomaga.pl/ola-dzwonek

15 – letni Mateusz jest mieszkańcem Nawojowej Góry. Od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Mama chłopca każdego dnia walczy o sprawniejsze jego funkcjonowanie. Mateusz nie porusza się, karmiony jest pozajelitowo. Gwarancją poprawy jakości życia jest specjalistyczny sprzęt, który ułatwi mu oddychanie.

Sukces Tomasza Gancarczyka w Małopolskim Konkursie Historycznym

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń klasy VII b – Tomasz Gancarczyk został  zakwalifikowany  do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach Małopolskiego Konkursu Historycznego w 2024 roku !!!

Opiekun naukowy – mgr Robert Chochół

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – wyniki po etapie szkolnym

Z przyjemnością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły uzyskało awans do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. W etapie rejonowym, który odbędzie się 8 stycznia 2024 roku, naszą szkołę reprezentować będą:

Lena Woś – klasa 7A

Krzysztof Dorosz – klasa 7A

Gerard Karcz – klasa 7B

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

Spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu

W dniu 12.09.2023 r. na długiej przerwie o godzinie 11.30 w sali 6B odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z kl. IV – VIII.

Opiekunowie Koła

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Miło nam poinformować, że drużyna w składzie:

Julia Góralczyk kl.Vc
Kinga Bury        kl. Vc
Karol Malik       kl. Vc
Sebastian Smoroń kl. Vc

zajęli III miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Gratulujemy sukcesu

Opiekunem uczniów była Pani Małgorzata Zdziech

Dzień Sportu

Dnia 20.06.2023 całą społeczność szkolna brała udział w Dniu Sportu. Klasy 1- 3 rywalizowały w wyścigach rzędów, uczyły się tańca “Czekolada” oraz wykonywały pracę plastyczną pt. “Ja i mój ulubiony sport”. Klasy 4 – 8 rywalizowały w koszykówce, piłce ręcznej, tenisie stołowym i ringo oraz uczyły się tańca ” Czekolada” . Po zakończeniu rywalizacji podliczono punkty i wyłoniono zwycięzców z danej kategorii wiekowej. Najlepszymi sportowcami okazały się klasy: 1 a, 2 a, 3 a, 4 b, 5c, 6b, 7 b, 8a. Po ogłoszeniu wyników i rozdaniu dyplomów uczniowie odtańczyli “Czekoladę” . Wszyscy byli bardzo zadowoleni i pełni wrażeń. Z niecierpliwością czekają na kolejny Dzień Sportu za rok.

Fotografia – Jakub Wójtowicz