„Integracja społeczności lokalnej ze społecznością migrancką” – terminy warsztatów dla klas IV-VIII

Zajęcia dla uczniów klas IV-VIII będą odbywać się w FabLabie Krakowie w następujących terminach:

Uczniowie z klas IV-VI:

*24.04.2023r. (poniedziałek) godz. 15.00-16.30

*27.04.2023r. (czwartek) godz.15.00-16.30

Uczniowie z klas VII-VIII

*25.04.2023r. (wtorek) godz. 15.00-16.30

Na wszystkie warsztaty wyjeżdżamy sprzed szkoły o godz. 14.00, powrót około godz. 17.30.

Zajęcia i przejazd dla uczniów jest bezpłatny.

Osoby chętne zgłaszają się przez e-dziennik do Małgorzaty Zdziech nauczyciela odpowiedzialnego za realizację warsztatów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenia z życia klasy 1a

Klasa 1a w CKiS Krzeszowice

Klasa 1a uczestniczyła w warsztatach plastycznych w ramach programu edukacyjnego „Mali Artyści” realizowanych przez CKiS w Krzeszowicach.
Warsztaty poprzedzone były oglądaniem wystawy fotograficznej „Ciekawe czasy”. Uczniowie zapoznali się z podstawowymi informacjami dotyczącymi
fotografii, sztuki, artystów… Podczas zajęć dzieci wykonały kamery otworkowe – tzw. obscury, którymi uczniowie mogli obserwować otaczającą przyrodę.

Dzień Chłopaka w 1 A

Klasa 1a świętowała Dzień Chłopaka w bardzo wesołych nastrojach. Dziewczynki obdarowały nieliczną grupę swoich rówieśników drobnym
upominkami. Cała klasa świetnie się integrowała tańcząc, śpiewając, grając, bawiąc się …