Pomagamy Arturowi!!!

Szanowni Państwo!

Nasza szkoła zaangażowana jest w pomoc Arturowi Papieżowi, który jest uczniem klasy VIII B. Chłopiec od urodzenia cierpi na wrodzoną wadę serca. Przeszedł 4 operacje kardiochirurgiczne i 2 zabiegi układu limfatycznego w Belgii, które uratowały mu życie. Jednak potrzebne jest dalsza kosztowna terapia i tu potrzebna jest nasza pomoc. 25 listopada w szkole odbędą się wywiadówki, podczas których prowadzona będzie zbiórka datków na leczenie chłopca. Zapraszamy wszystkie osoby dobrej woli o wsparcie naszej akcji, choćby przysłowiową złotówką. 25 listopada podczas wywiadówek przy wejściu do szkoły będą stać wolontariusze z puszkami, będzie można zakupić prace plastyczne wykonane przez uczniów oraz słodkości w specjalnie przygotowanej strefie przysmaków „Jedynki”. Wierzymy, że nasze gorące serca i nasze wsparcie pomogą Arturowi !!!! Razem możemy więcej!!!

Koordynatorzy akcji:
Anna Kulak, Greta Dębska, Jolanta Ciupek wraz z 8B