LEARN-RAP!

Learn- Rap to  nowatorska metoda nauki j. angielskiego poprzez rap stworzona przez nauczyciela Zenona Mąsiora.

Jest to zbiór  piosenek a raczej mówionych „rapowanek” w j. angielskim wykorzystywanych na lekcjach i w domu poprzez wprowadzanie i powtarzanie słownictwa oraz gramatyki z poszczególnych działów w poszczególnych klasach.

Learn-Rap jest pewnego rodzaju „szkołą” nauczania języka poprzez rytmiczne mówienie oraz powtarzanie zwrotów i zdań do melodyjnych utworów. Learn-Rap jest bezstresową, miłą  zabawą, będącą równocześnie skuteczną metodą nauki języka.

Metoda jest wprowadzana i będzie rozwijana w Naszej Szkole w poszczególnych klasach na lekcjach.

W dalszym okresie rozwijanie projektu poprzez uczestnictwo dzieci w nagraniach studyjnych oraz rozbudowywanie zajęć w oparciu o LEARN-RAP.

Linki do odtworzenia:

Inicjator i twórca programu: Pan Zenon Mąsior