Podsumowanie akcji na rzecz Artura Papieża

Dnia 30.11.2021 r. w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna na rzecz ucznia-Artura Papieża. Chłopiec urodził się z wadą serca i potrzebuje wsparcia finansowego w pokryciu kosztownego leczenia. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej w czasie  wtorkowego  kiermaszu i udziale w internetowej aukcji  udało się zebrać 1359,03 zł. Dziękujemy za pomoc w organizacji akcji:Rodzicom i wychowawcy uczniów z klasy 3B, Samuelowi Lagendijkowi i Zuzannie Dzwonek z klasy 7B, Wiktorii Wyporskiej, Joannie Jaroń, Mai Kryzie, Klaudii i Nikoli Litwom, Arturowi Góreckiemu z klasy 8C, Uczniom z klasy 8B, w szczególności Darii Grabowskiej, Aleksandrze Szczepańskiej, Kalinie Augustyn oraz  Mai Skrzydłowskiej. Zdajemy sobie sprawę, że zebrana kwota jest kroplą w morzu potrzeb na pokrycie bardzo kosztownej terapii chłopca. Artur Potrzebuje dalszej pomocy!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP1 Krzeszowice proszą wszystkie zainteresowane osoby o dokonanie wpłat na stronie:pomagam.pl – Leczenie syna szpital w Belgii lub na konto Fundacji na rzecz dzieci z wadami serca COR INFANTIS (Artur jest jej podopiecznym)nr. konta: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 w tytule przelewu Artur Papież RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!