SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

… za udział w kiermaszu charytatywnym dla  przygotowujących wypieki, sprzedających, a nade wszystko kupujących.

W dniach 3 – 5 listopada 2021r. cała społeczność naszej szkoły zjednoczyła się w pomocy dla Lenki.

Niezawodni – jak zawsze – rodzice oraz uczniowie reprezentujący różne klasy przynosili wspaniałe wypieki domowe, po które ustawiały się kolejki kupujących (uczniów oraz pracowników szkoły), obsługiwane profesjonalnie przez uczennice i uczniów z klasy VIIb.

Wyjątkowy plakat wykonany przez ucznia klasy  IVa w wielkiej mierze przyczynił się do sukcesu finansowego przeprowadzonej akcji. Efektem hojności kupujących stało się zebranie sumy 3663.14 zł, za którą szczęśliwa Lenka wraz z rodzicami składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy dają Jej nadzieję na odzyskanie pełni zdrowia.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do odwiedzania grupy stworzonej przez Rodziców z klasy 7B, na której odbywają się warte uwagi licytacje, które mają na celu dalszą pomoc Lence.

https://www.facebook.com/groups/420974286067108/?ref=share

Pani Magdalena Małocha z klasą 7B