Podziękowania dla klasy 8D za udział w akcji Pluszak dla Ukrainy

W imieniu ukraińskich mam i dzieci przekazujemy serdeczne podziękowania dla klasy 8D oraz Pani Agnieszki Ostachowskiej za udział w akcji charytatywnej „Pluszak dla Ukrainy” mającej na celu wsparcie i pomoc ukraińskim dzieciom. Z przyjemnością informujemy, że zebrane dary trafiły już do dzieci we Lwowie, a do naszej szkoły dotarły jakże sympatyczne podziękowania. „Uśmiech Dziecka to najlepsza nagroda” – niech to piękne podsumowanie będzie zachętą dla nas wszystkich do niesienia pomocy. Brawa dla klasy 8D!!!

Від імені українських матерів і дітей хочемо висловити щиру подяку 8D класу та пані Агнешці Остаховській за участь у благодійній акції «Pluszak dla Ukraina», спрямованої на підтримку та допомогу українським дітям. Раді повідомити, що зібрані подарунки вже дійшли до дітей Львова, а наша школа отримала дуже приємні подяки. «Дитяча посмішка – найкраща нагорода» – нехай це гарне резюме буде для всіх нас заохоченням допомогти. Оплески для 8D класу !!!