Szkolna świetlica ogłasza konkurs połączony z akcją charytatywna na pomoc Arturowi Papieżowi

Świetlica Szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów z kl. I – III i  z kl. IV – VIII do udziału w Konkursie Plastycznym    

„Moje miasto i okolica w jesiennej odsłonie”   

Konkurs połączony jest z akcją charytatywną na rzecz ucznia naszej szkoły Artura Papieża – cierpiącego od urodzenia na wadę serca. Wszystkie prace zgłoszone w konkursie, będą wystawione na aukcję na rzecz Artura.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału!!!!

Konkurs jest adresowany do wszystkich chętnych uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:    kl. I-III i kl. IV-VIII. 

Format pracy : A4 lub A3. Technika wykonania prac: dowolna. Liczy się pomysłowość, kreatywność, staranność wykonania.  Prace plastyczne należy składać w Świetlicy Szkolnej z dołączoną informacją:  imię i nazwisko, klasa.  

Na prace czekamy do 12 listopada .  Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody.

Koordynatorzy konkursu: Anna Kulak, Greta Dębska

Możliwość komentowania została wyłączona.