Serdecznie witamy w naszej szkole dzieci z Ukrainy

W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach chcielibyśmy serdecznie powitać grupę piętnastu dzieci z Ukrainy, które będą razem z nami uczyć się i bawić w murach naszej szkoły już od najbliższego tygodnia. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej szkole pozwoli Wam poczuć się bezpiecznie, napełni Wasze serca nadzieją, a na Waszych twarzach zagości uśmiech. Witajcie drodzy przyjaciele!!!

Ласкаво просимо до нашої школи!!!

Від імені всієї громади Початкової школи Адама Міцкевича в Кшешовіце, ми хочемо тепло вітати групу з п’ятнадцяти дітей з України, які з наступного тижня навчатимуться та гратимуться з нами в стінах нашої школи. Сподіваємося, що перебування в нашій школі дозволить вам відчути себе в безпеці, наповнить ваші серця надією, а на обличчі з’явиться посмішка. Привіт дорогі друзі!!!

Społeczność SP1 Krzeszowice.