Dzień Europejski

W ramach realizacji projektu Erasmus+ dnia 4 grudnia w hali szkolnej odbyło się niezwykłe wydarzenie – uczniowie z całej szkoły zebrali się, aby wspólnie uczcić Dzień Europejski. Atmosfera była przepełniona entuzjazmem i pozytywną energią, a wszyscy uczestnicy nie mogli doczekać się tego, co przyniesie ten wyjątkowy dzień.

Każda klasa zaangażowała się w prezentację flag państw Europy, tworząc niezapomniane widowisko kolorów i symboliki. To był prawdziwy festiwal różnorodności i jedności europejskiej!

Szczególnym momentem było ogłoszenie zwycięzców konkursu na najlepszy filmik o państwie europejskim. Z dumą chcemy ogłosić, że zwycięzcą została klasa 6b! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie i kreatywność. Wasze prace były inspirujące!

Nie mogło zabraknąć również wzruszającego momentu, gdy rozbrzmiał dźwięk europejskiego hymnu. Cała hala zatrzymała oddech, a serca naszych uczniów biły szybciej, poczuwając się częścią czegoś większego niż tylko nasza szkoła – częścią wspólnoty europejskiej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i entuzjazm, które sprawiły, że ten dzień był tak niezapomniany. Dzięki Wam nasza szkoła staje się jeszcze bardziej otwarta na świat i kultywuje wartości europejskiej wspólnoty.