Wystawa multimedialna „Iskry Niepodległej”

Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia wystawy multimedialnej „Iskry Niepodległej” od 15 do 17.04.2024r. Jeżeli chodzi o grupy zorganizowane szkolne, na spektakl „Iskry Niepodległej” mogą wchodzić klasy od 1-8 szkoły podstawowej !  https://facebook.com/events/s/krzeszowice-widowisko-multimed/431341416239144/  Dobrze jest zarezerwować termin telefonicznie 698277577.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Liturgicznej

Miło nam poinformować, że w dniu 13 kwietnia w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej. Wśród 140  finalistów z całej Polski znaleźli się także uczniowie naszej Szkoły: Kornelia Nowak z kl. Vb,  Filip Zając z kl. Vb, Piotr Rabijasz z kl. VIIIb, Maciej Piechowicz z kl. VIIIb. Jednym z … Czytaj dalej

PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy Centrum ogrodzeń Nawojowa Góra za częściowe ufundowanie bramy przy Siłowni Adasia SP1 w Krzeszowicach. Dzięki Państwa wsparciu dzieci mogą bezpiecznie korzystać z siłowni.