Pogodne zakończenie jesiennego, deszczowego dnia

5 listopada 2022r. wieczorem byliśmy w filharmonii na koncercie Gabriela Faure, Ernesta Chaussona i Georga Bizeta.

Wysłuchane utwory Pavana, Poeme i Suity z opery Carmen wprowadziły nas w prawdziwie słoneczny, pełen kolorów francusko – hiszpańskich nastrój. Kolejno grane utwory zachwycały i zmuszały słuchaczy do wyrażania opinii przepełnionych pozytywnymi odczuciami.

W pierwszej części koncertu na owacje, poza orkiestrą, zasłużył solista, prawdziwy wirtuoz skrzypiec – Jarosław Nadrzycki. Z kolei druga część przepełniona była „hitami” zaprezentowanymi przez wspaniałą orkiestrę Filharmonii Krakowskiej pod batutą uroczej i doskonałej dyrygentki Anny Sułkowskiej – Migoń.

Ten wieczór wszystkim na długo zostanie w pamięci.

Organizatorem wyjazdu była Pani Magdalena Małocha