Gminny Konkurs Języka Angielskiego – etap szkolny – Wspaniała rywalizacja miłośników języka angielskiego

W dniu 25 kwietnia odbyły się w naszej szkole eliminacje Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest stolica Zjednoczonego Królestwa, Londyn. Jedenastu uczestników konkursu wykazało się dużą wiedzą w teście kulturoznawczym dotyczącym metropolii oraz zaprezentowali w języku angielskim przygotowaną prezentację multimedialną dotyczącą wybranego aspektu brytyjskiej stolicy. Wszystkie prezentacje stały na wysokim poziomie, a uczestnicy mogli pochwalić się nie tylko imponującą wiedzą dotyczącą miasta, jak również ponadprzeciętną znajomością języka obcego.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy stanęli do rywalizacji! Jednocześnie pragniemy poinformować, że w majowym finale konkursu, 9 maja 2023 roku, naszą szkołę będą reprezentować:

Antonii Dębicki z klasy 7A

Maciej Rabijasz z klasy 8C

Trzymamy kciuki za kolejny udany występ!

Organizatorzy – Greta Dębska, Zenon Mąsior oraz Marcin Kliś