ROWEROWA WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO

Krzeszowice – Rudno – Brodła – Kamień – Łączany – Okleśna – Regulice – Nieporaz – Wola Filipowska – Krzeszowice to trasa ostatniej w tym roku wycieczki koła turystycznego, którą podsumowaliśmy tegoroczny sezon.

Zgodnie z założeniem na bieżący rok szkolny poszukiwaliśmy zagranicznych akcentów. I tym razem udało się, gdyż:

– odkryta przez nas trasa z Tenczynka do Woli Filipowskiej przypominała bezdroża Albanii

– Dolina Potoku Rudno – to prawdziwa dzika równikowa dżungla

– Orlej – to prawie Taurus

– przeprawa promowa na Wiśle – to przedsmak wyprawy promowej do Szwecji, itd. …

Tak więc zakończenie sezonu turystycznego oceniamy jako bardzo udane, gdyż jak zwykle:

• pogoda była wymarzona
  • humory wszystkim dopisywały
  • i najważniejsze – wszyscy wróciliśmy do miejsca startu bezpieczni i zadowoleni oraz z pomysłami na nowe wyprawy ?

Ps. W wycieczce towarzyszyli nam dwaj tatusiowie uczniów z klasy 8a – chyba pozazdrościli nam dotychczasowych przygód (?)

Opiekunkami Koła Turystycznego są Panie Magdalena Małocha i Agnieszka Ostachowska