Fotospotkanie w Brandysówce

W dniu 04.11.2023 r. w malowniczej, jesiennej scenerii Doliny Będkowskiej w sali schroniska Brandysówka, uczennica naszej szkoły Zosia Styrylska z klasy VII c uczestniczyła w fotospotkaniu z udziałem Jakuba Wencka@obrazy lasu. Warsztaty fotograficzno – fimowe zorganizowane zostały przez Nadleśnictwo Krzeszowice w ramach cyklicznych spotkań Akademii Leśnej.

Jakub Wencek z zawodu jest leśnikiem  z pasji fotografem przyrody. Jego zdjęcia i filmy można znaleźć na Instagramie pod nazwą @tańcząca chmura. 

Sobotnie warsztaty fotograficzno – filmowe były czterogodzinną, kreatywną przyjemnością i poczuciem wielkiej fotograficznej przygody. Ogrom wiedzy teoretycznej z zakresu fotografii ze sporą dawką „fotograficznych rad od serca” , ilustrowany był przez prowadzącego autorskimi zdjęciami i filmami  z Doliny Baryczy. Dla początkujących to doskonały punkt wyjścia, aby świadomie i uważnie zacząć pracować nad swoimi ujęciami i wykształcić od początku dobre nawyki.

Jakub Wencek@obrazy lasu dziękujemy za fotograficzne i filmowe   opowieści o przyrodzie i spotkaniach z niezwykłymi – zwykłymi ludźmi, a przede wszystkim za inspirację do dalszych fotograficznych działań. 

Anna Kulak