Serdecznie dziękujemy Wam za niesamowite zaangażowanie na rzecz schroniska „Psie Pole”

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Serdecznie dziękujemy Wam za niesamowite zaangażowanie na rzecz schroniska „Psie Pole”. Wasza hojność i solidarność sprawiły, że nasza zbiórka dotarła przed Mikołajem, dając wielu bezdomnym zwierzakom szansę na lepsze życie.

To wspólne działanie jest wzorem współpracy społeczności, pokazując, że wspólnie możemy tworzyć pozytywne zmiany wokół nas. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, schronisko otrzymało wsparcie, które znacznie poprawi warunki życia podopiecznych.

Jesteśmy dumni z Waszej otwartości serca i gotowości do pomocy. Dziękujemy za tworzenie świątecznej magii nie tylko dla siebie, ale także dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klasa 3C. Opiekunowie Barbara Śliwa, Kamil Jarzęcki