Zaproszenie na koncert charytatywny „Zielono mi”

? Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny „Zielono mi?” organizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu SP1 w Krzeszowicach na rzecz Oli i Mateusza.

? Kiedy: 5 marca

? Godzina: 17:00

? Gdzie: Hol Główny Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach

Przyłącz się do nas, aby wspólnie stworzyć chwile radości i wsparcia ??

Co Cię czeka:

? Magiczny koncert pełen emocji w wykonaniu uczniów i przyjaciół naszej szkołý

? Możliwość wsparcia Oli i Mateusza

Przyjdź, posłuchaj pięknej muzyki, poczuj magię chwili i wspólnie dajmy szansę na lepsze jutro dla tych niezwykłych dzieci. ??

Wstęp wolny.

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka datków na leczenie Oli i Mateusza.

Ola Dzwonek pochodzi z Krzeszowic.Dziewczynka od urodzenia zmaga się z obustronną wadą wrodzoną uszu. Zbiera na bardzo kosztowną operację w Stanach Zjednoczonych.

siepomaga.pl/ola-dzwonek

15 – letni Mateusz jest mieszkańcem Nawojowej Góry. Od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Mama chłopca każdego dnia walczy o sprawniejsze jego funkcjonowanie. Mateusz nie porusza się, karmiony jest pozajelitowo. Gwarancją poprawy jakości życia jest specjalistyczny sprzęt, który ułatwi mu oddychanie.