Drodzy uczniowie!

Szczęśliwie dotrwaliśmy do końca roku szkolnego, który należy uznać za najbardziej niezwykły i trudny w Waszej historii edukacji. Musieliście się mierzyć z wyzwaniami, do których nikt nie mógł Was przygotować. Zostaliście zamknięci w domach, odcięci od rówieśników, zwykłego gwaru i beztroski na szkolnych korytarzach. A przecież to najsympatyczniejsza część szkolnego życia! To w czasie przerw dzieje się najwięcej, to tu rodzą się Wam pomysły, powstają anegdoty, zawiązują przyjaźnie… Mamy świadomość, że tego brakowało Wam najbardziej.

Zabrano Wam również możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami, którzy zwykle są przewodnikami w poszukiwaniu nowych wiadomości i rozwiązań. Oczywiście, wszyscy starali się Wam ułatwić kontakt i wskazać właściwą ścieżkę, ale to nigdy nie zastąpi kontaktu z żywym człowiekiem. Jednym zdaniem – stanęliście przed nie lada wyzwaniem.
Z dumą i satysfakcją możemy Wam pogratulować, bo zdaliście ten trudny egzamin celująco. Doceniamy Wasz wysiłek, systematyczną i odpowiedzialną pracę. Musieliście przejść przyśpieszony kurs obcowania z nowymi technologiami, których nikt wcześniej Was nie uczył i nie przećwiczył. Doceniamy również to, że nie straciliście swojej żywiołowości i dziecięcej radości życia. Okazaliście się naprawdę dzielnymi młodymi ludźmi!

Dziękujemy Wam za to, życząc radosnych, bezpiecznych i zdrowych wakacji oraz powrotu do szkoły we wrześniu. Mamy nadzieję, że spotkamy się na rozpoczęciu roku – pełni wrażeń, nadziei i nowych pomysłów, bo szczerze mówiąc – My też bardzo się za Wami stęskniliśmy!
Uważajcie na siebie, bawcie się radośnie, odpoczywajcie i wracajcie do nas cali i zdrowi!
Dyrekcja i Nauczyciele oraz pracownicy szkoły