Konkurs fotograficzny pt. „Różne oblicza jesieni w fotografii”

Dzisiaj zostały wręczone nagrody i dyplomy uczestnikom II Gminnego Konkursu Fotograficznego „Różne oblicza jesieni w fotografii”. Z naszej szkoły w kategorii klas I-III – 3 miejsce zajęła Ewelina Kramarczyk z kl. II b, wyróżnienie otrzymał Miłosz Nosal z kl. I b. W kategorii klas IV-VIII wyróżnienie zostało przyznane uczennicy kl. IV c – Zofii Styrylskiej (nagroda zostanie przesłana pocztą). Nagrody i dyplomy dla pozostałych laureatów Konkursu zostaną przekazane do ich szkół podstawowych. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Dziękujemy za objęcie Patronatem naszego konkursu: Magazynowi Krzeszowickiemu, Przelomowi, Fotoklubowi Krzeszowickiemu, Kopalnii Wapienia Czatkowice sp. z o.o. Grupa Tauron.

Organizatorzy Anna Kulak Zuzanna Pięta Katarzyna Wyznakiewicz