Konkurs pt. „Młodzi o św. Józefie”

„Młodzi o św. Józefie”– to tytuł konkursu plastycznego zorganizowanego we współpracy Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza oraz Parafii św. Jana Pawła II w Krzeszowicach z okazji ogłoszonego przez Papieża Franciszka Roku św. Józefa. Udział w konkursie wzięły 64 osoby.. Z prac uczniów, którzy wzięli udział w konkursie została przygotowana wystawa, którą można zobaczyć do 28 III  w kościele św. Jana Pawła II. A oto lista zwycięzców:

Kategoria klas I-III:

Miejsce I: Ewa Gajda z kl. III

Miejsce II: Klara Grzyb z kl. III

Miejsce III: Magdalena Mędrek z kl. II

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Jakub Madeja z  kl. II, Aleksandra Kamińska z kl. I, Julia Gąsior z kl. II, Marcel Perio z kl. III, Lena Kwaśnica z kl. I, Ewa Kwarciak z kl. I, Maja Wasiak z kl. III, Julia Zając z kl. II.

Kategoria klas IV-VIII:

Miejsce I: Magdalena Ratyńska z kl. VI

Miejsce II: Mira Mlicka z kl. IV

Miejsce III: Natalia Bury z kl. VII

Wyróżnienia z tej kategorii otrzymali: Joanna Konieczna z kl. IV, Jan Godyń z kl. IV, Joanna Jaroń z kl. VII, Lena Nęcek z kl. IV, Mateusz Suchan z kl. VI, Milena Malik z kl. V, Kinga Odrzywolska z kl. IV, Nadia Kuśnierz z kl. IV, Julia Dudek z kl. IV, Zuzanna Kwaśnica z kl. IV, Jakub Zdziech z kl. V.

Zwycięzcom gratulujemy!

Rozdanie nagród i dyplomów nastąpi w Niedzielę Palmową, 28 marca po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kościele św. Jana Pawła II. Dla wszystkich uczestników  konkursu przewidziana jest nagroda i coś słodkiego.

Organizatorzy: Pani Anna Kurdziel oraz ks. Jan Jelonek