Podziękowania Mamy Lenki Malatyńskiej

Szanowni Państwo, nasi Drodzy Darczyńcy!

W imieniu córki Leny, z całego serca dziękuję za Państwa zaangażowanie oraz każdą wysłaną w naszym kierunku ciepłą myśl. Każdy wspaniały Człowiek na naszej drodze to Anioł, dzięki któremu czujemy, że nie jesteśmy same.

Dziękuję za to, że wsparli nas Państwo w zbiórce pieniędzy, która jest bardzo ciężką, długą i wyboistą drogą – zarówno dla Lenki, jak i całej rodziny. Owa droga, dzięki Państwa wielkiemu sercu, jawi się coraz krótsza i znośniejsza, a cel – niegdyś dla nas nieosiągalny staje się coraz bardziej realny. Dzięki Państwu, moje dziecko już wkrótce spełni swoje marzenie o sprawności.

Słowo „dziękuję” to bardzo mało, by oddać ogrom wdzięczności, jaki czuję. Jednak proszę je przyjąć.
Wierzę, że dobro i serce
podarowane mojemu dziecku, wrócą do Państwa ze zdwojoną mocą.

Z wyrazami szacunku, Urszula Kochanowska Mama Lenki