KOMERS 2022… czyli jak młodzież klas 8 żegnała się ze szkołą

Dnia 26 Maja 2022 r. tuż po ostatnim egzaminie, klasy VIII bawiły sie na KOMERSIE zwieńczającym osiem lat wspólnej nauki.  

Licznie przybyła młodzież bawiła się w rytm muzyki zapewnionej przez DJ Music. Ósmoklasiści imprezę rozpoczęli od tradycyjnej „Belgijki”, tańca który wyszedł im znakomicie. Dzieki dofinansowaniu z Rady Rodziców, atrakcją była FotoBudka, przy której non-stop tworzyła sie kolejka. Wspólne spotkanie uczniów oraz Wychowawców z Dyrekcją na czele stało się okazją do wspomnień, wspólnych zdjęć, a nade wszystko wyśmienitej zabawy.

Rodzice zadbali o poczęstunek, dekorację oraz opiekę nad uczniami.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Wychowawcom za obecność i dobrą zabawę a rodzicom za zorganizowanie zabawy, która stanie się miłym wspomnieniem (jednym z wielu!) cudownych, beztroskich lat spędzonych w naszej szkole. Mamy nadzieje, że Komers klas VIII  znowu stanie się coroczną tradycja naszej szkoły.