Jesienna wycieczka do Zakopanego

Korzystając z pięknej aury klasy 5A oraz 6C w dniach 10-11 października 2022 wyjechały na wycieczkę szkolną do stolicy polskich Tatr. W pierwszym dniu eskapady udaliśmy się na Gubałówkę, widok na polskie góry w tym dniu zrobił na wszystkich wielkie wrażenie. Następnym punktem naszej wyprawy był kompleks basenów termalnych – Bukovina. Cóż to była wspaniała zabawa!!! Wieczorem odbyła się dyskoteka. W kolejnym dniu pogoda nie była już tak łaskawa, jednak udało się nam zobaczyć ciekawe atrakcje Zakopanego, słynną skocznię narciarską, Krupówki oraz cmentarz Na Pęksowym Brzysku, gdzie pochowani są najwybitniejsi zakopiańczycy. W godzinach popołudniowych, przed powrotem do Krzeszowic, odbył się turniej gier sportowych. Wszystkie dzieci pod opieką Panów Wojciecha Kardasa, Roberta Chochoła oraz Marcin Klisia w wyśmienitych humorach wróciły do domów. Zakopane jesienią? Zdecydowanie na tak!!!