Kasia Pasteczka oraz Tomasz Drabik z awansem do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Kaktus” dla trzecich klas

Z wielką radością informujemy, że uczeń klasy IIIB – Tomasz Drabik oraz uczennica z klasy IIIB – Katarzyna Pasteczka zostali zakwalifikowani do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Kaktus”. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego Towarzystwa Społecznej Szkoły Podstawowej w Krakowie. Celem konkursu jest przede wszystkim zachęcenie dzieci do poznawania reguł ortograficznych i posługiwania się w piśmie poprawną polszczyzną. Już jutro, 28.02 odbędzie się II etap konkursu. Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w II etapie konkursu!

Opiekunem dzieci jest Pani Ewa Mastalerz