„Integracja społeczności lokalnej ze społecznością migrancką” – informacja o grancie.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła wygrała grant z ONZ pt. „Integracja społeczności lokalnej ze społecznością migrancką poprzez realizacje warsztatów w FabLab Małopolska. W ramach grantu mamy zaplanowane 4 zajęcia wyjazdowe dla 4 grup wiekowych uczniów. Zajęcia oraz przejazd do Krakowa na warsztaty i z powrotem jest bezpłatny. Zajęcia dla pierwszej grupy uczniów z kl. I-III odbędą się 22.04.2023r. (sobota) o godz. 10.00-11.30 . Wyjazd z Krzeszowice sprzed szkoły 22.04.2023r. o godzinie 9.00. Powrót do Krzeszowic około godziny 12.30.

Osoby chętne zgłaszają się przez e-dziennik do Małgorzaty Zdziech nauczyciela odpowiedzialnego za realizację warsztatów. Decyduje kolejność zgłoszeń.