Mistrzostwa Gminy Krzeszowice w drużynowych biegach przełajowych

Dnia 18.04.2023 odbyły się Mistrzostwa Gminy Krzeszowice w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 6 drużyn w dwóch kategoriach: IGRZYSKA DZIECI GRUPA MŁODSZA I miejsce drużyna chłopców Indywidualnie I miejsce zajął Dawid Karcz II miejsce zajął Damian Kasprzyk III miejsce drużyna dziewcząt Indywidualnie I miejsce zajęła Marta Podgórni GRUPA STARSZA II miejsce drużyna dziewcząt Indywidualnie III miejsce zajęła Anika Durlak V miejsce drużyna chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ II miejsce drużyna dziewcząt Indywidualnie III miejsce zajęła Natalia Ziębińska II miejsce drużyna chłopców. Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli I miejsce będą reprezentować Gminę Krzeszowice podczas zawodów powiatowych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesów!