Przypomnienie o konkursie fotograficznym

Przypominamy o trwającym, organizowanym przez naszą szkołę V Gminnym Konkursie Fotograficznym „Drzewa światłem malowane w krajobrazie ziemi krzeszowickiej”.

Zbliżający się długi weekend majowy to doskonała okazja, aby wybrać się na spacer z aparatem i uchwycić na fotografiach piękno, niezywykłość i niepowtarzalność otaczających nas drzew

Na fotografie czekamy do 19 maja – 2 zdjęcia w formacie jpg należy przesłać na adres mailowy:

akulakfoto@gmail.com

Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody, które wręczone zostaną podczas uroczystego finału w dniu 06.06.2023 w pięknym otoczeniu doliny Racławki w Dubiu. W programie przewidziane są: plenerowy wernisaż fotografii laureatów,  wykład przyrodniczy pracownika naukowego UR w Krakowie
( „Sołtysówka”), a także wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.  Przejazd spod SP 1 w Krzeszowicach  zapewnia  organizator konkursu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie szkoły: