Jubileusz szkoły

Szanowni Państwo

Absolwenci , Nauczyciele, Pracownicy i Sympatycy Szkoły Podstawowej  nr 1 w Krzeszowicach!

Tegoroczne grudniowe Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach zostanie połączone z obchodami  Jubileuszu 125-lecia założenia naszej placówki.

Jubileusz 125-lecia szkoły jest okazją do przypomnienia przeszłości społeczności szkolnej i lokalnej. To święto wspomnień i wzruszeń. Podróż sentymentalna w przeszłość to powrót do tego co w pamięci ocalało jako obraz najpiękniejszych lat życia.

Serdecznie Państwa  zachęcamy do napisania tekstów wspomnieniowych i przesłania ich do dnia 31 sierpnia 2023 pocztą elektroniczną  na adres  sp1krzeszowice@o2.pl

W temacie prosimy wpisać: Wspomnienia z mojej „Jedynki”. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa życzliwości i zaangażowaniu powstanie okolicznościowa Złota Księga, która w anegdotach, tekstach osobistych i nostalgicznych pozwoli utrwalić obraz naszej Alma Mater.

Osoby, które nie mają możliwości przesłania swoich wspomnień poczta elektroniczną, proszone są o przekazanie ich do sekretariatu szkoły.

Dyrekcja Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym