Kapliczki Maryjne

„Kapliczki Maryjne” to konkurs, który odbył się przy współpracy Parafii św. Jana Pawła II w Krzeszowicach oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Krzeszowicach. Z dostarczonych 21 prac została w połowie maja przygotowana wystawa w kościele św. Jana Pawła II i wyłonione zostały zwycięskie prace. 

Oto lista nagrodzonych prac:

Kategoria I-III:

1. miejsce Oliwia Nowacka kl. I b

2. miejsce Karolina Nęcek kl. III 

3. miejsce Agata Migza kl. II a

Kategoria IV- VIII

1. miejsce Zofia Styrylska kl. VI c

2. miejsce Jakub Zdziech kl. VII a

3. miejsce Bartosz Kaczor kl. V a

Wyróżnienia: Hanna Księżyc kl. VIII b, Lila Dąbek kl. V c

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników konkursu na Mszę św. w niedzielę 18 czerwca na godz. 11.00, po której zostaną wreczone dyplom i nagrody. Prosimy także wtedy wszystkich o odbiór wykonanych prac. 

Ks. Jan Jelonek

Anna Kurdziel