Mistrzostwa Gminy Krzeszowice w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 20.09. 2023 odbyły się Mistrzostwa Gminy Krzeszowice w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Nawojowej Górze.

Mistrzostwa rozegrano w dwóch kategoriach :

IGRZYSKA DZIECI

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Marta Podgórni, Emilia Czerhoniak, Zuzanna Nowak, Oleksandra Vynyk, Sofiia Choromaz i Julia Szczerbińska ZDOBYŁA MISTRZOSTWO GMINY I AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

Drużyna chłopców zdobyła V miejsce.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Anika Durlak, Maja Matan, Julia Dudek, Oliwia Blecharz, Oliwia Frączek, Emilia Mirek, Patrycja Płazińska i Lena Jeziorkowska ZDOBYŁA MISTRZOSTWO GMINY I AWANS DO MISTRZOSTW POWIATU.

Drużyna chłopców zdobyła V miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wytrwałości podczas biegów, a dziewczętom życzymy dalszych sukcesów.