18 grudnia 2023r. odeszła od nas nasza emerytowana koleżanka Grażyna Stanek

wieloletni pracownik naszej szkoły, świetna matematyczka i niezwykła kobieta z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Znana była z silnego charakteru i wielkiego serca. Świat zawsze starała się tłumaczyć zdrowym rozsądkiem i lubiła proste rozwiązania. Niczego nie owijała w bawełnę. W pracy była niezwykle skrupulatna i uporządkowana, przez co z pozoru mogła wydawać się ostra, ale pod powierzchnią surowości skrywała ogromną życzliwość i dużo dobroci. Matematyki lubiła uczyć przez zabawę i skojarzenia. To ona w czasie pracy stworzyła z uczniami Salę Liczby Π, a miłośników zagadek matematycznych skupiła na kółku Sudoku. Dbała o każde dziecko i wspierała rodziców, którzy napotkali problemy. Murem stała za nauczycielami – szczególnie tymi młodymi, którzy dopiero uczyli się tego trudnego zawodu. Nigdy i wobec nikogo nie pozostawała obojętna. Grażyna była również dumną mamą i babcią, dlatego w tym trudnym momencie Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Na prośbę rodziny informujemy, że będzie zorganizowany transport na uroczystość pogrzebową w Krakowie. Chętnych prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z tej możliwości do sekretariatu szkoły (tel: 12 257 92 40) do dnia 27.12.2023r. do godz. 12.00.