Turniej EDU ESPORTS Szkoły

Dzień dobry,

jako Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych już od 7 lat prowadzimy ogólnopolskie rozgrywki akademickie. W zeszłym roku, równolegle do cyklu skierowanego do studentów, rozszerzyliśmy działalność o pole do rywalizacji na poziomie edukacji szkolnej.

Dlatego jest mi niezmiernie miło zaprosić uczniów Państwa szkoły do uczestnictwa w proponowanej przez nas esportowej aktywności – szkolnego turnieju gier komputerowych;

Turniej EDU ESPORTS Szkoły przeznaczony jest zarówno dla uczniów szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych, a udział jest całkowicie bezpłatny.

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o rozgrywkach Państwa uczniom za pomocą edziennika, strony (facebook) szkoły lub na lekcjach.
Jeżeli będą Państwo zainteresowani przebiegiem turnieju i wyniku Państwa uczniów to jak najbardziej udzielimy takich informacji. Proszę wtedy o kontakt mailowy.

Zgłoszenia do rozgrywek może dokonać pracownik szkoły lub samodzielnie uczniowie. Po dokonaniu zgłoszenia temat “przejmujemy” my (stowarzyszenie) – będziemy odpowiadać na pytania, udzielać informacji, zbierać zgody rodziców na udział i nadzorować cały proces turniejowy.

Dołączam propozycję komunikatu, który można przedstawić uczniom:

Drodzy uczniowie!
Startuje etap wojewódzki EDU ESPORTS Szkoły!
Turniej w grę CS2 dla pięcioosobowych zespołów z atrakcyjnymi nagrodami.
Zapisy trwają do pierwszego etapu – kwalifikacji online (17 i 24 lutego).
Więcej informacji na stronie: https://eduesports.pl/szkoly

Pozdrawiam serdecznie

Nikodem Zioło
Admin Esports AssociationM: +48 510 501 892Enikodem.ziolo@esportsassociation.pl | polskiesport.pl