KONKURS RECYTATORSKI

11 marca w Kopalni Talentów odbyły się eliminacje 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięły w nich udział 44 osoby ze szkół podstawowych gminy Krzeszowice.

Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów: Alicja Wróblewska z klasy IA i Pola Wasiak z klasy IB. Maja Wasiak i Kaja Orlik z klasy VI B, Zuzia Nowak i Maciek Kurowski z klasy VB. W grupie uczniów klas VII – VIII znaleźli się Piotrek Rabijasz z klasy VIII B i Tomek Gancarczyk z klasy VII B.

Miło nam poinformować, że I miejsce w kategorii klas IV- VI zajął Maciej Kurowski, a w kategorii klas VII – VIII najlepszy okazał się Piotr Rabijasz. Oni też będą reprezentować naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Za Piotrka i Maćka będziemy trzymać kciuki w następnym etapie.