XX Festiwal Piosenki Francuskiej

Julia Gąsior, uczennica naszej szkoły, wzięła udział w XX Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbył się 15 marca 2024 roku. Reprezentując naszą placówkę z wielkim zaangażowaniem i talentem, Julia zaprezentowała wyjątkowy występ, zachwycając jury i publiczność swoim wykonaniem.

Udział w konkursie był nie tylko wyrazem jej pasji do muzyki i języka francuskiego, ale także okazją do zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju osobistego.

Wyjazd na konkurs był wspólną inicjatywą uczniów Naszej  Szkoły Podstawowej oraz Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach. Organizacja takiego przedsięwzięcia umożliwiła młodszym i starszym uczniom lepsze poznanie się i wymianę doświadczeń.

Wspólne kibicowanie Julii oraz integracja w drodze na konkurs i powrocie przyczyniły się do wzmocnienia więzi między uczniami obu szkół. Ta wyjątkowa podróż nie tylko pozwoliła naszym uczniom wspierać swoją koleżankę, ale również dała szansę na ciekawą przygodę oraz odkrycie nowych, inspirujących miejsc i ludzi związanych z kulturą francuską.