Koncert charytatywny dla Zosi – relacja filmowa

W dniu 8 marca, 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach odbył się niezapomniany koncert charytatywny dla Zosi, 5 letniej mieszkanki Krzeszowic, która zmaga się dzielnie z chorobą nowotworową Neuroblastomą. Organizatorami wydarzenia były Panie Anna Kulak, Barbara Rusinek oraz Greta Dębska, z ramienia Szkolnego Koła Wolontariatu. Przybyłych gości powitał gospodarz imprezy Pan Dyrektor – Sławomir Burek. Wśród zaproszonych artystów – między innymi artysta gitary oraz absolwent naszej szkoły Damian Wróbel, dzieci i młodzież z zaprzyjaźnionych krzeszowickich szkół – Szkoły Podstawowej nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego, jak również uczennice i uczniowie SP1 w Krzeszowicach. 

Dwugodzinny niezwykły spektakl zgromadził liczne grono gości, rodziców, dzieci i mieszkańców naszej gminy – którzy są zawsze gotowi do bezinteresownego wsparcia osób w potrzebie. Całkowity dochód z imprezy, w kwocie 4376,21, zł zostanie przekazany rodzicom Zosi. 

Wszystkim artystom, tym małym i dużym, oraz każdej osobie która przyczyniła się do organizacji koncertu jak również gościom i darczyńcom składamy serdeczne podziękowania. 

Zapraszamy na relację filmową z tego wydarzenia. 

https://youtu.be/3hhGdoTtOmM

SP1 Krzeszowice