Mistrzostwo Gminy w halowej piłce nożnej dla naszych dziewcząt!

Drużyna z Krzeszowic zdobyła Mistrzostwo Gminy w Gminnych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt. 

Drużyna dziewcząt reprezentująca SP 1 Krzeszowice zajęła pierwsze miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt. Dziewczyny rozegrały 5 meczów i wszystkie wygrały. Warto podkreślić, że drużyna SP 1 Krzeszowice była najmłodszą drużyną w turnieju. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodniczek , które rozegrały wspaniały turniej.

Skład reprezentacji SP 1 Krzeszowice :

– Magdalena Mędrek 

– Marta Podgórni 

-Majka Gradek 

-Oliwia Bednarczyk 

-Oliwia Śliwińska 

-Ewa Kwarciak 

-Wiktoria Sarek 

-Weronika Sarek 

-Emilia Czerhoniak 

-Julia Matysik 

-Zuzanna Nowak

Trenerem mistrzowskiej drużyny jest Pan Wojciech Kardas.