Reprezentacja SP 1 Krzeszowice Mistrzami Powiatowych Igrzysk Dzieci w halowej piłce nożnej dziewcząt!

Wspaniała walka naszych najmłodszych piłkarek . Gramy cały czas rocznikiem młodszym ponieważ są to zawody dla rocznika 2011 a my mamy tylko dziewczyny z 2012/2013/2014 . Najmłodsze Mistrzynie Powiatu Krakowskiego . 

Wyniki drużyny SP 1 Krzeszowice : 

mecze grupowe 

SP 1 Krzeszowice : SP Świątniki Górne 0:0

SP 1 Krzeszowice : SP Igołomia Wawrzeńczyce 1:0 

półfinały 

SP 1 Krzeszowice : SP Przeginia 2:0 

finał

SP 1 Krzeszowice : Igołomia Wawrzeńczyce 0:0 

karne 3:2 dla SP 1 Krzeszowice 

Zawodniczki strzelały po 3 karne . Reprezentantki SP 1 strzelały trzy razy bezbłędnie – Oliwia Bednarczyk , Marta Podgórni oraz Emilka Czerhoniak . Przy wyniku 3:2 dla Krzeszowic Magda Mędrek obroniła rzut karny rywalek i tym samym zostaliśmy Mistrzem Powiatu Krakowskiego . 

Skład drużyny SP 1 Krzeszowice : 

Magdalena Mędrek 

Marta Podgórni 

Maja Gradek 

Oliwia Bednarczyk 

Ewa Kwarciak 

Wiktoria Sarek 

Weronika Sarek 

Emilka Czerhoniak 

Julia Matysik 

Ogromne brawa dla wszystkich naszych zawodniczek. Najmłodsze jesteście najlepsze.

Opiekunem drużyny jest Pan Wojciech Kardas.