Gminny Konkurs Języka Angielskiego – “The USA – Nowoczesność oraz kulturowa i krajobrazowa różnorodność”. 

Zapraszamy uczniów klas 7-8 Szkoły Podstawowej na Gminny Konkurs Języka Angielskiego – “The USA – Nowoczesność oraz kulturowa i krajobrazowa różnorodność”. 

Konkurs będzie skupiał się na tematyce Stanów Zjednoczonych, ich geografii, historii, kulturze oraz innych aspektach życia w tym kraju. Będzie to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o jednym z najbardziej wpływowych krajów na świecie, jednocześnie rozwijając umiejętności językowe w języku angielskim.

Zachęcamy wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie prezentacji dotyczącej wybranego aspektu życia w Stanach Zjednoczonych (np. ciekawe miejsce, atrakcja turystyczna, mieszkańcy, etc.). 

Eliminacje szkolne konkursu, test wiedzy językowej oraz zaprezentowania prezentacji w języku angielskim, odbędą się 12 kwietnia 2024 roku. 

Finał Konkursu odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku – do udziału zakwalifikują się dwie osoby z naszej szkoły. 

Do zobaczenia na konkursie!