Wyjazd integracyjny do Paczółtowic dla uczestników koncertu „Zielono mi”

Po ostatnich zimnych, pochmurnych i deszczowych dniach, wczoraj czekała na nas niespodzianka – wymarzone okno pogodowe. Słońce, prawdziwie wiosenna aura towarzyszyły wspaniałej grupie uczestników marcowego koncertu „Zielono mi” w czasie wyjazdu integracyjnego do Paczółtowic. Wspólne ognisko, dźwięki gitary i ukelele, śpiew, pieczenie kiełbasek, gra terenowa były okazją do integracji i dobrej zabawy.

Dziękujemy💓:

Księdzu Proboszczowi Ryszardowi Pałce za gościnność i udostępnienie ogrodu i altany.

Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjazdu.

Panu Markowi Tarkowskiemu za pomoc techniczną.

Paniom Beacie Piekarczyk i Małgorzacie Dudek oraz Panu Włodzimierzowi Kwiatkowskiemu za wsparcie w przygotowaniach i pomoc w opiece nad uczniami.

Koordynatorzy Anna Kulak Barbara Rusinek

📸Z. Styrylska

📸A. Kulak