WRZESIEŃ, 2019

W „Ogrodzie Doświadczeń”

30 września 2019 roku klasy drugie uczestniczyły w warsztatach  „Fizyka balonika” w „Ogrodzie Doświadczeń” w Krakowie. Biorąc udział w licznych doświadczeniach poznały właściwości powietrza. Ogromną atrakcją i świetną zabawą  było zwiedzanie ogrodu  oraz  poznanie  nieznanych  praw przyrody.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

19. 09 2019 w Krzeszowicach odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Nasza drużyna dziewcząt zdobyła I MIEJSCE awansując do zawodów powiatowych.
27.09.2019 w Skawinie na zawodach powiatowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewczęta zdobyły III MIEJSCE przywożąc brąz.
GRATULUJEMY!!!

KOŁO PLASTYCZNE W MUZEUM NARODOWYM

W piątek 27.09.19 uczniowie z koła plastycznego pod opieką Anny Wentrys-Kurdziel udali się na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Krakowie. Uczniowie mogli podziwiać jeden z najcenniejszych obrazów w polskich zbiorach „Dama z gronostajem” Leonarda da Vinci. Nasi młodzi miłośnicy sztuki zwiedzili również Galerie Rzemiosła Artystycznego.

IX Rajd Toporczyków Tęczyńskich

W dniu 21.09.2019r. odbył się IX Rajd Toporczyków Tęczynskich. Naszą szkolę reprezentowali uczniowie klasy VId, wychowawczyni Agnieszka Ostachowska, w składzie: Ala Rozmus, Oliwia Józkowicz, Ola Stachowska, Klaudia Molik i Jarosław Jarosz. Rajd jak co roku miał atrakcyjną oprawę, dużo atrakcji i serdeczne przyjęcie uczestników. Opiekę nad młodzieżą pełnił pan Paweł Wiszniewski. Do zobaczenia za rok.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W NASZEJ SZKOLE

16 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły udekorowani w duże kropy i małe kropki. W ten sympatyczny sposób wspólnie bawiliśmy się i w dobrych nastrojach rozpoczęliśmy kolejny tydzień nauki. Warto zaznaczyć, że ideą tego dnia jest promowanie kreatywności oraz zachęcanie młodych ludzi do rozwijania rozmaitych zainteresowań z różnych dziedzin nauki i życia.